23 września 2015

WES 21 (Remo Lienhard)Jeśli kiedykolwiek staraliście sobie wyobrazić, jak może wyglądać śmiałe połączenie grafiki, sztuki współczesnej, natury, mechaniki i surrealizmu i nic nie przychodziło Wam do głowy, to mam ciekawą propozycję - Wes 21.

Wes 21 czy jak kto woli Remo Lienhard, to pochodzący z szwajcarskiego Biel grafik. W niesamowity sposób łączy swoją pomysłowość z wiedzą, jaką nabył na studiach i bezlitośnie stosuje tę mieszankę na płótnie albo na ścianach budynków. Nie trzeba długo się przyglądać, żeby zauważyć świetny warsztat i sprawną rękę tego artysty. Do tego zamiłowanie do czegoś co nazwałbym futurystycznym fantasy, bionicznych maszyn czy może zmechanizowanych zwierząt :) Nie ma możliwości, żeby nie dało to piorunującego efektu.

Pomimo młodego wieku (obecnie 26 lat) artystę spokojnie można zaliczyć do czołówki światowego street-artu. Dosłownie, ponieważ jego realizacje znajdziecie na całym świecie. 

Warto również wspomnieć, że Remo jest członkiem interesującego kolektywu Schwarzmaler, zrzeszającego szerokie spektrum artystów - od twórców graffiti, przez artystów ulicznych po ilustratorów. 

Zapraszam do galerii.

Więcej prac znajdziecie TUTAJ
Cosmos On Canvas
https://www.facebook.com/cocneso

Sklep:
https://www.facebook.com/nesostore