24 września 2015

NESOstore: Soulfly Art Promotion


Do grona NESOart dołączyła niedawno nowa, czwarta już stronka. Obok głównego NESOart, na którym prezentujemy każdą interesującą artystyczną twórczość z całego świata, istnieje Wrocław Art, gdzie znajdziecie twórczość artystów związanych z Wrocławiem oraz Cosmos On Canvas, gdzie prezentujemy sztukę z obszaru Visionary Art. Czwarta stronka to NESOstore gdzie można kupić różnego rodzaju twórczość współpracujących z nami artystów. Pojawiła się idea aby NESOstore poza typową funkcją sklepu, prezentował również inne sklepy, które obrały kierunek wykorzystywania twórczości artystycznej na przeróżnych produktach. Jako, że mariaż artystów z producentami trwa w najlepsze, będzie o czym pisać ;) 

Na pierwszy ogień idzie Soulfly Art Promotion z Gdańska. Zapraszam.
Soulfly koncentruje się na tworzeniu koszulek z interesującymi, artystycznymi nadrukami. Obecnie współpracuje z piętnastoma polskimi i zagranicznymi artystami co daje niemal sto różnych grafik do wyboru. Są to głównie artyści zajmujący się na co dzień sztuką tatuażu. Pomysł zatem bardzo ciekawy - jeśli projekt prezentuje się świetnie w formie tatuażu, to równie dobrze zaprezentuje się na koszulce.


Soulfly proponuje koszulki w kolorze czarnym i białym w rozmiarach od S do XXL. 100% bawełny i wysoka gramatura. Barwienie bardzo dobre co sprawia, że czarne koszulki faktycznie wyglądają jak czarne a białe jak białe.


Firma stosuje nadruk bezpośredni (DTG). Nie daje to może najlepszej możliwej jakości i trwałości nadruku ale swoją rolę spełnia - wygląda bardzo dobrze a kolory są intensywne. 


Na uwagę zasługuje z pewnością umiejętne wkomponowanie grafiki w koszulkę. Dzięki temu zachowane jest wrażenie integralności jednego z drugim. 

Cena: około 100zł.
Koszulki Soulfly Art Promotion możecie zamawiać TUTAJ.Cosmos On Canvas
https://www.facebook.com/cocneso

Sklep:
https://www.facebook.com/nesostore