30 marca 2015

High Art 2015 - Prace Konkursowe

THe Soul ReactorW zakończonym niedawno konkursie High Art Design Contest organizowanym przez Natural Cannabis Co. wzięło udział ponad 500 artystów z 53 krajów. Przedstawiam kilka subiektywnie wybranych interesujących prac finalistów konkursu.


Druga edycja konkursu wzbudziła dużo większe zainteresowanie niż ubiegłoroczna. Widać to chociażby po ilości zgłoszeń i ilości ciał wspierających, jak na przykład opiniotwórczy w temacie High Times czy Juxtapoz Magazine, któremu również nieobce promowanie artystów szukających inspiracji w naturze ;)

Nagrody kusiły. Za pierwsze miejsce zgarnąć można było 5 000$ oraz MacBook Pro. Potencjalne korzyści były dla artysty jednak dużo większe. Już samo pojawienie się w Juxtapoz Magazine jest swojego rodzaju wyróżnieniem i pozwala dotrzeć ze swoją twórczością do ogromnej ilości ludzi na całym świecie.

Konkurs dotyczył stworzenia projektów opakowań na produkty oferowane przez Natural Cannabis. Tematyka: kształty, wzory, święta geometria, liczby i czas. Oczywiście przy okazji konkurs zwrócił uwagę na samą istotę substancji o nazwie występującej pod pieszczotliwym skrótem THC.

Ciekawostką jest, że wielu z artystów biorących udział w konkursie występuje pod przybranym na tę okazję pseudonimem i ciężko zlokalizować ich w internecie ;)

Zapraszam do wybiórczej galerii. Pełną listę finałowych prac znajdziecie TUTAJ

Jeff Blackburn
Kiattisak_Rungratt
KyleStCroix

Christina Skourti
LauraMaeParlato
Lucas_Merker
Mistie_Allen
Pedro_Muniz

Max Rosenbaum
Riandy Karuniawa


Cosmos On Canvas
https://www.facebook.com/cocneso